У Києві з’явиться Місто щасливих дітей

Як повідомляє Служба у справах неповнолітніх, на обліку в Києві перебуває 503 дитини, чиї батьки не забезпечують елементарних умов для їхнього утримання, розвитку та виховання. Це діти, які мають асоціальне оточення, та зазвичай, потерпають від жорстокого поводження. Такі діти часто змушені самі шукати собі їжу, одяг і притулок.


У КМДА зазначили, що лише впродовж 2007 року 117 дітей було вилучено з асоціальних сімей, де існувала загроза їхньому здоров’ю або життю.

Саме маючи на меті допомогу таким дітям, на цьому тижні, 26 січня, у Києві буде відкрито центр допомоги дітям «Місто щасливих детей». У центрі надаватимуть допомогу, розважатимуть та навчатимуть як дітей, так і батьків.
Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації. Центр одночасно зможе прийняти 21 дитину віком від 2 до 18 років.

Основними його завданнями є комплексна соціально-психологічна реабілітація, організація навчання дітей, позбавлених батьківської опіки, розвиток творчих здібностей, організація дозвілля та оздоровлення, а також системна робота з батьками з метою створення сприятливих умов для повернення дитини в родину. (Кореспондент)