Тимошенко знову вирушає до Брюсселю

Сьогодні прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко поїде в Брюссель для участі в засіданні Ради з питань співпраці Україна-ЄС.
Планується, що сьогодні український прем’єр візьме участь у конференції Україна-ЄС: зустрінеться із представниками європейського бізнесу – інвесторами української економіки.

Завтра, 11 березня, прем’єр візьме участь у засіданні Ради з питань співпраці Україна-ЄС, а також проведе двосторонню зустріч із Верховним представником ЄС із питань загальної зовнішньої політики й політики безпеки Хав’єром Соланою.

Нагадаємо, 28 січня, під час свого дводенного візиту в Брюссель Тимошенко на зустрічі із президентом Єврокомісії Жозе Баррозу закликала ЄС пришвидшити початок офіційних переговорів про введення безвізового режиму з Україною. Вона також запевнила депутатів Європарламенту в готовності забезпечити політичну єдність демократичних сил України, попросила країни, які ще не визнали Голодомор 1932-1933 років геноцидом, розглянути це питання, а на засіданні комітету з іноземних справ визнала, що підписаний нею лист про приєднання України до плану дій про членство в НАТО розділило українське суспільство.

Крім того, Тимошенко запевнила депутатів Європарламенту в готовності підтримати кандидатуру Ющенко на наступних президентських виборах. (Кореспондент)