Залишки стародавніх українських цивілізацій на овочевих ділянках

Не всі гончарні черепки, фрагменти келихів, або відламки рудиментарного посуду зроблені однаково, та якщо ви українець, який ніжно обробляє свою овочеву ділянку, то ви маєте змогу відкопати залишки історії, вік якої налічує 8 000 років. Трипільська культура землеробів, яку відкрив студент історик більше ста років тому, була слов’янським провісником українців.


Антропологи та дослідники продовжують дебатувати з приводу того, як довго процвітала ця культура. Деякі вважають, що ця сторінка історії існувала лише півтори тисячі років, в той час як інші вважають, що вона продовжувалася 3000 років. Проте, більшість істориків тримається думки, що трипільсько-арянські племена та сьогоденні українці утворюють нерозривний ланцюг слов’янських народів та що перші заклали основи української нації.
Приватні колекціонери та місцеві музеї намагаються зберегти більшість археологічних знахідок , а деякі екземпляри доводять, що трипільці були першими, хто винайшов колесо, приручив коня та корову, та вирощував 12 різновидів зернових. Гончарні вироби, які було знайдено у ямах, прикрашені знаками та символами, схожими на знаки та символи китайської та європейської культур. Деякі вироби містять нерозв’язану містику, схожу за формою на бінокулярну. Чи є ці предмети посудом, або свічниками чи музичними інструментами? Ніхто не знає.

Державний археологічний музей та приватний музей Трипільської культури були засновані скромними ентузіастами. Експонати врятовано, або зібрано у байраках, ямах, а інколи з приватних овочевих ділянок. В одному ярі, вздовж схилу Дніпра, було знайдено три тони фрагментів гончарних виробів.

Збереження цієї стародавньої культури є пріоритетом з точки зору історії та перспективи розвитку туризму у сучасній Україні. Планується побудувати ціле трипільське село з оселями з дерев’яними та солом’яними стріхами, такими, як вони були побудовані 8 000 років тому.