Поетична зустріч для людей з особливими потребами у Львові

У неділю, 14 жовтня у Львові в театрі “Воскресіння” пройде сьома поетична зустріч, організована мистецько-терапевтичним центром „Непротоптана стежина” за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради. У зустрічі прийматимуть участь люди з особливими потребами. Близько 50 учасників зі Львова, Києва, Червонограда та Польші (за інформацією ZAXID.NET) матимуть нагоду прочитати свої вірші або вірші інших авторів. З творів учасників буде зібрана літературна збірка.

Директор центру Віра Войтюк повідомила, що у перерві зустрічі буде обрана емблема, що стане символом наступних акцій Центру “Непротоптана стежина” протягом 10 місяців, а з інших емблем конкурсу сформують виставку, яка проходитиме протягом року в Україні, Польщі та Білорусії.

Метою львівського Мистецько-Терапевтичного Центру „Непротоптана стежина” є інтегрувати людей з особливими потребами в суспільство через проведення мистецьких акцій, розвинути їх творчі можливості та спричинити особистий розвиток, а також, через ініціювання волонтерського руху та підвищення кваліфікації їх педагогів, створити середовище для взаєморозуміння та спілкування.

Серед акцій, проведених центром у минулому були Міжнародний пісенний фестиваль «Гори» за участі неповноцінних дітей, міжнародні театральні навчання, орієнтовані на педагогів, які працюють з театральними гуртками неповноцінних осіб, або планують зайнятись такою діяльністю, театральний фестиваль людей з особливими потребами, виставка творчих робіт людей з особливими потребами, Міжнародний практичний семінар “Мануальна арт-терапія – обмін досвідом”.