У конфлікті між Кабміном та Президентом беруть участь сантехніки

Народний депутат України, заступник голови фракції БЮТ Микола Томенко вважає неправильною ситуацію, при якій працівники Секретаріату Президента України «повчають український народ і уряд, що їм робити». Про це він заявив на прес-конференції, коментуючи вчорашню заяву керівника Секретаріату Президента Віктора Балоги з приводу виконання угоди про створення коаліції демократичних сил у Верховній Раді VI скликання.


Томенко висловив здивування з приводу вчорашньої заяви глави Секретаріату Президента.

«Створювалося враження, що після того, як Віктор Ющенко назвав гідне і правильне місце Секретаріату Президента за Конституцією України, більше заяв від Секретаріату Президента ми не чутимемо», – сказав Томенко, нагадавши, що Глава держави сказав, що йдеться про сантехніків його канцелярії».

«Коли сантехнік канцелярії Президента України повчає український народ і уряд, що робити – це неправильно», – зауважив Томенко. При цьому він додав: «Виходячи з того, як Ющенко ставиться до свого Секретаріату, я б про СП говорив або погане, або нічого».

Як повідомлялося раніше, 6 травня глава Секретаріату Президента України Віктор Балога закликав парламентську більшість і уряд повернутися до виконання положень коаліційної угоди. За його словами, «на сьогодні цей документ не став основою діяльності парламентської більшості і сформованого ним Кабінету міністрів». На думку Балоги, відхилення від положень угоди стали постійними і очевидними, а результативність її виконання піднялася трохи вище за нульову позначку. (ФорУм)