У Харкові будують новий елітний мікрорайон

Харків сьогодні – це місто, динаміка змін в якому дивує як жителів міста, так і його гостей. Серед проектів, що мають бути втіленими в життя в недалекому майбутньому – збудування нового мікрорайону та нової площі.


12 жовтня архітектурно-міськобудівельна рада міста схвалила проект заснування нового мікрорайону на території, обмеженій вулицями Клочківськой, Павловськой, Авіахімічной та рікою Лопань (за інформацією „Ура-Інформ.Харків”). Мікрорайон буде складатися з двох частин – „Консоль Грін Сіті” та „Павловка Риверсайд Парк”, в кожній з яких планують звести житлові та офісні будинки, побутові об’єкти, спортивні на розважальні споруди, підземний паркінг та інше.

Також, у центрі міста, на перехресті Совнаркомовської на Пушкінської вулиць, має з’явитися площа Архітекторів. Біля пам’ятника закоханим побудують торгівельний центр, ресторан, молодіжне кафе, офіси та підземний паркінг. У сквері біля нової споруди залишиться місто для проведення художніх виставок та театральних вистав. Щодо стилю, в якому буде видержано новий будинок, рішення ще не прийнято остаточно. Харків’ян чекає стиль хай-тек, або більш традиційний стиль 19 століття.

Цікаво зауважити, що Харківська область займає шосте місце серед регіонів України за об’ємами будівельних робіт. Як повідомляє прес-служба облмістадміністрації, на 1 жовтня в області діяло 299 будівельних організацій.