Леся Ґонґадзе в шоці від вироку вбивцям

Леся Ґонґадзе, мати загиблого журналіста Георгія Ґонґадзе, шокована вироком, винесеним судом убивцям її сина. Вона вважає, що на цьому буде поставлено крапку у справі, а реальних замовників убивства ніколи не назвуть.


За словами Лесі Ґонґадзе, обвинувачені стали радше «заручниками», «зброєю у руках держави», на яких «повісили» суворий вирок, який насправді слід було розділити між прокуратурою та замовниками. На думку матері вбитого журналіста, цим вироком хочуть покласти край у справі. Вона вважає, що продовження слідства не буде, і замовників ніхто не судитиме.

Леся Ґонґадзе не відкидає ймовірності того, що тепер на неї тиснутимуть, аби вона дала згоду на поховання останків «таращанського» тіла, які, як стверджує Леся Ґонґадзе, не належать її синові. «Перший етап завершено: замовлення керівництва держави виконано, вбивці засуджені, світ сповістили про максимальний термін ув’язнення. Другий етап – це провести захоронення і – кінці у воду. На цьому все закінчиться», – каже Леся Ґонґадзе. Більше того, мати вбитого журналіста також не відкидає, що останки тіла, що сім років пролежали у морзі, тепер можуть поховати і без її згоди.

Як повідомлялося, 15 березня Апеляційний суд Києва виніс вирок трьом виконавцям убивства журналіста Георгія Ґонґадзе: Миколу Протасова, Валерія Костенка та Олександра Поповича засуджено до 13, 12 і 12 років позбавлення волі відповідно.

Водночас дружина вбитого журналіста Мирослава Ґонґадзе вважає, що вирок у справі Георгія Ґонґадзе є справедливим, хоч саму справу і не доведено до кінця. (Кореспондент)