Харків відмовляє незаконній торгівлі

15 листопада у Харкові було демонтовано три кіоска, що торгували шаурмою. Історія цих багатостраждальних кіосків на торгівельному майданчику „Лосєво” складалася наступним чином. Два тижні тому міська комісія встановила, що вони торгують шаурмою, не маючи відповідних документів. Було схвалено рішення знеструмити та закрити ці кіоски.

Не зважаючи на це, вони знову відкрилися та продовжували свою діяльність.«Невстановлені власники даних кіосків проігнорували дане розпорядження, – сказав голова комісії, начальник управління комунального господарства Віктор Кітанін. – Тому сьогодні міською комісією, якій торговці не змогли пред’явити жодного правового документу на право знаходження тут кіосків, ухвалено рішення – опечатати їх і демонтувати».

Також було складено п’ять адмін протоколів стосовно торгівлі в кіосках промисловими товарами за відсутністю необхідних дозволів.

«До тих пір, поки у нас не буде серйозних штрафів або кримінальної відповідальності за незаконну торгівлю, власники таких кіосків і надалі встановлюватимуть намети і торгуватимуть без права на це», – прокоментував часті випадки незаконної торгівлі начальник управління з питань підприємництва, інвестицій і споживчого ринку Андрій Білогрищенко, доповідає офіційний сайт Харківської міськради.