ІІ Міжнародний туристичний форум "Туризм і рекреація 2007" у Львові

Львівська влада робить все можливе для підтримання розвитку туристичної галузі в регіоні. З цього приводу, з 18 по 20 жовтня у Львові відбудуться події, пов’язані’ з темою туризму. Перший день присвятили туристичному бізнесу взагалі, другий – гостинній індустрії, а третій – туристам.


рамках ІІ Міжнародного туристичного форуму „Туризм і рекреація 2007” триватимуть конференції з питань розвитку туризму, презентації, семінари, біржа контрактів, тощо.

Головною метою форуму є розширення співпраці між українськими та зарубіжними туристичними фірмами, злучання інвестицій.

Також, 18 жовтня відкриваються VIII Міжнародноа виставка-ярмарок «ТурЕКСПО-2007» та Спеціалізована експозиція «Готельний та ресторанний бізнес».

Перший Міжнародний фестиваль туристичного фільму „Дримба” представить 60 робіт більш ніж 20 учасників. У п’яти номінаціях (“Україна – туристична держава”, “Мекка туризму”, “Мандрівки світовими просторами”, “Перша скрипка” та “Туристична реклама”) журі визначатиме переможців, які будуть нагороджені 20 жовтня. Однією з подій фестивалю стане прем’єра стрічки “Львівщина туристична” (ZAXID.NET), яка, за словами управління культури і туризму Львівської облдержадміністрації Андріана Кліща, виготовлена для підсилення промоції Львова та Львівщини.