Український рок-гурт «Мандри» виступив в Косово

Культовий український гурт «Мандри» відіграл півторагодинний концерт у Косово для контингенту українських миротворчих сил прямо на базі українських миротворців.


Цікаво зауважити, що це перший в історії Косово концерт української музики, та взагалі – перший культурний захід для українських миротворців за всі 9 років перебування контингенту на території цієї «гарячої точки».

Організатори концерту завдячують спікеру Верховної Ради України Арсенію Яценюку за його ініціативу та підтримку, та Фонду «Open Ukraine». Крім українських військових концерт відвідали також представники миротворчих контингентів Німеччини, Іспанії, Пакистану, Польщі, Румунії та США. Звичайно ж, ьбули присутні місцеві мешканці -серби та албанці.

«Атмосфера, яка панувала на концерті була більш ніж дружньою. Це було справжнє яскраве свято з танцями, спільним співом, щирими посмішками і живими емоціями, які переповнювали і об’єднували всіх присутніх. Що є дуже цінним, бо та важка і дуже важлива місія, яку несуть ці хлопці з усіх країн світу, заслуговує на подяку і підтримку всіх людей, які живуть у мирних умовах і, слава Богу, не знають, що таке війна!» – розповів Фома, лідер «Мандрів».