Підтасовка на конкурсі «Великі українці» розколола Україну

Нардеп з НУ-НС Ольга Герасим’юк вважає, що проект «Великі українці» був невдалим через надмірне політизування. «Нам можуть сказати, що голосування було необмеженим, але проблема в іншому. Це був дуже великий проект, який повинен був об’єднати країну, але вже під час цього проекту стало зрозуміло, що він не об’єднує, а розколює країну через надмірне його політизування», – відзначила вона.


Герасим’юк розповіла, що проаналізувала відгуки українців і відмітила, що фальсифікація результатів проекту викликала в суспільстві депресію. Вона підкреслила, що комерційні канали «не повинні лукавити і говорити, що це тільки розвага».

Парламентарій нагадала, що політики дуже багато говорять про безлад в інформаційному просторі, але нічого не роблять для вирішення цієї проблеми. На її думку, в парламентській комісії повинні бути представлені депутати з усіх фракцій ВР, у тому числі і Партії регіонів. «Там є люди, які не можуть заперечувати мої слова, і я думаю, якщо вони насправді відстоюватимуть і державу, а не свій партійний інтерес, то це буде тільки плюс», – підкреслила Герасим’юк.

Скандал з підрахунком голосів за найкращого українця розгорається на полну силу. Колишній шеф-редактор інтеровського телепроекту «Великі українці» Вахтанг Кипіані має намір опротестувати його підсумки в компанії ВВС, у якої «Інтер» купив формат телепрограми. (ФорУм)