Депутати Верховної Ради б’ються на ножах за посаду київського мера

Нардеп від БЮТ Юрій Одарченко заявляє, що депутат блоку Литвина намагався завдати йому ножових поранень під час бійки, що сталася напередодні на Софійській площі столиці.Про це Юрій Одарченко заявив сьогодні, 19 травня, повідомляє прес-служба Блоку Юлії Тимошенко.


«На Софійській площі було вчинено бійку. Був замах на народного депутата. Дивує те, що все це відбувалось в узгодженості з Шевченківським райвідділом міліції. За нашим викликом представники РУВС прибули на місце події, але ніяких заходів стосовно нападників вони не застосували», – сказав Одарченко.

БЮТівець стверджує, що співробітники міліції спокійно спостерігали за тим, як у активістів БЮТ виривали та розбивали фотокамери, але не вжили жодних заходів.

Як зазначає у своєму повідомленні прес-служба БЮТ, нападником виявився кандидат у депутати Київської міськради від блоку Литвина Олександр Ліщенко.

Б’ютівець заявляє про спланованість цієї акції з метою залякати його, оскільки він виступає проти голови РДА Шевченківського району, кандидата на посаду київського мера, Віктора Пилипишина. Юрій Одарченко повідомив, що уже підготував запит до мінюстиції про незаконне обіймання Пилипишиним двох посад – голови Шевченківської райдержадміністрації та депутата цієї ж районної ради.

«Ми будемо звертатися до голови Блоку Литвина у Верховній Раді з вимогою, щоб таких людей як Ліщенко Олександр Васильович – це людина, яка нападала на нас із заточкою, виключали зі списків до Київської міської ради. Напевно, ця людина була включена до списку за хабар, який він зараз відпрацьовує побиттям громадян та нардепів», – заявив народний депутат від БЮТ. (Кореспондент)