Київ: цієї зими влада подбає про безпритульних, й не тільки

Цієї зими на вулицях столиці працюватиме соціальний патруль. Згідно з офіціальним сайтом київської міськради, метою створення оперативного штабу є допомога безпритульним громадянам: їм надаватимуть гарячу їжу, теплі речі та взуття. Займуться цим три бригади соціального патрулювання, створені на базі будинку соціальної опіки. У випадку несприятливої погоди, на бездомних чекатимуть будинок соціальної опіки та київський центр соціальної адаптації, що в селі Ясногородка Вишгородського району (mignews.com.ua).


Районні органи влади отримали доручення заснувати місцеві штаби та розробити заходи для роботи з безпритульними громадянами. Кошти на одяг та взуття планують здобути у спонсорів, громадян та благодійних організацій.

Також, з 15 грудня в столиці з’явиться цілодобова охорона ялинок міста. Любителі безкоштовних новорічних ялинок зустрінуть опір від 1,5 тис. чоловік, що вийдуть на захист хвойних дерев Києва. Крім того, столичні ліси охоронятимуть 300 чоловік. Комунальне об’єднання „Київзеленстро” разом з Головним управлінням МВС в столиці створять патрульні групи для охорони зелених зон міста, де ростуть сосни та ялинки (ura-inform.com).

Якщо комусь таки вдасться зрубити ялинку на вулицях столиці, його очікуватиме неприємний сюрприз. Справа в тому, що хвойні дерева оброблять спеціальним хімічним розчином, який виділяє неприємний запах в теплих приміщеннях.