Інші статті

Страшна пожежа в Харківської області

27 серпня приблизно о 14:00 у Лозовському районі Харківської області виникла лісова пожежа. За даними Міноборони, пожежним підрозділам МНС, які прибули на місце інциденту, не вдалося погасити вогонь, і він через пориви вітру перекинувся на об'єкти 61-го арсеналу Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України. Приблизно о 16:00 сталася пожежа на двох майданчиках арсеналу, де зберігалися 120-міліметрові міни, а о 16:10 чергова служба арсеналу зафіксувала перші вибухи.


Інші статті

Ющенко просить НАТО спасти його

Президент Віктор Ющенко звернувся до НАТО з проханням прореагувати на вторгнення Росії до Грузії шляхом розширення меж альянсу на сході.


Інші статті

Парад відбудеться за будь-яких умов

Сьогодні на Хрещатику не буде репетиції параду з нагоди Дня Незалежності. Про це в інтерв'ю кореспонденту ForUm’у повідомив начальник відділу управління прес-служби Міністерства оборони Костянтин Саділов.


Інші статті

Секретаріат Президента передає у правоохоронні органи матеріали на Юлію Тимошенко

Секретаріат Президента передає у правоохоронні органи матеріали щодо корупції та державної зради з боку Юлії Тимошенко. У СП заявляють, що Тимошенко виконує умови домовленостей із керівництвом Росії.


Інші статті

Кучма дав оцінку позиції України в грузино-осетинському конфлікті

Коментуючи позицію, яку зайняла Україна щодо російсько-грузинського конфлікту, колишній президент країни Леонід Кучма заявив, що Україна припустила грубу помилку та стала однією з діючих сторін в конфлікті. Про це повідомив сьогодні на круглому столі «Події в Південній Осетії: реакція українського суспільства» Володимир Семіноженко. Він передав думку Леоніда Кучми, який зараз святкує свій ювілей за межами столиці («УНИАН»).


Інші статті

Українські туристичні оператори зупинили продаж туристичних турів у Грузію

Українські туристичні оператори призупинили продаж туристичних турів у Грузію в зв'язку зі збройним конфліктом у Південній Осетії.


Combine Flights?