Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ц╕каве в Укра╖н╕

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ц╕каве в Укра╖н╕

У Ки╓в╕ провели соц╕альний експеримент: результатами можуть пишатись ус╕ укра╖нц╕

Нещодавно в мережу потрапило в╕део флешмоба, який показав, як укра╖нц╕ ставляться до В╤Л-╕нф╕кованих.

У парку ╕м. Шевченка молода д╕вчина стала посеред але╖ з табличкою, на як╕й було написано: "У мене В╤Л. Об╕йми, п╕дтримай ".

Спершу люди сторонилися ╖╖, але п╕зн╕ше стали п╕дходити та об╕ймати. А дв╕ д╕вчини нав╕ть подарували ╖й букет кв╕т╕в.

Раду╓, що укра╖нц╕ достатньо об╕знан╕ про цю недугу. Оск╕льки багато людей не знають, що В╤Л переда╓ться через кров, ╕ побоюються нав╕ть доторкнутися до нос╕я в╕русу. Тому багато В╤Л-╕нф╕кованих страждають через брак сп╕лкування й турботи.

See whats been posted in the past day.

Contact forum moderators here.

Луценко назвав сьоме листопада "червоним днем" календаря

7 листопада настане червоний день календаря, коли пострадянська м╕л╕ц╕я зникне.

Про це з трибуни Верховно╖ Ради заявив л╕дер фракц╕╖ "Блоку Петра Порошенка" Юр╕й Луценко, говорячи про перейменування правоохоронних орган╕в.

"А на ╖╖ м╕сц╕ ма╓ функц╕онувати виключно укра╖нська Нац╕ональна пол╕ц╕я", - сказав нардеп

За словами Луценка, пропонований на розгляд парламенту законопроект вводить поняття "Нац╕ональна пол╕ц╕я" у великий перел╕к закон╕в, де все ще вказу╓ться "м╕л╕ц╕я", або "МВС".

"У багатьох законах про страхування, захоронення, ╕нш╕ необх╕дн╕ простим людям реч╕ дал╕ сто╖ть слово "м╕л╕ц╕я". Цей закон просто м╕ня╓ "м╕л╕ц╕ю" на "Нац╕ональну пол╕ц╕ю". ╤ це запустить можлив╕сть у повсякденному житт╕ укра╖нцям використовувати законодавч╕ можливост╕ для сво╖х прав", - заявив нардеп.

Депутати включили в порядок денний проект про внесення зм╕н в деяк╕ закони щодо д╕яльност╕ Нац╕онально╖ пол╕ц╕╖.

See whats been posted in the past day.

Contact forum moderators here.

Comment

Ус╕, хто допомага╓ Укра╖н╕ ╕з-за кордону, роблять це, тому що в╕рять у не╖. Зараз важливо, щоб сам╕ укра╖нц╕ пов╕рили у сво╖ сили – французький волонтер Н╕коля Такюссель
      UKRAINE CRISIS MEDIA CENTER

Ки╖в, 11 грудня 2015 року – За р╕к сво╓╖ д╕яльност╕ в Укра╖н╕ французька волонтерська орган╕зац╕я «Smile for Ukraine» провела ╕ндив╕дуальн╕ психолог╕чн╕ консультац╕╖ для близько 650 укра╖нських в╕йськових, орган╕зувала сем╕нари для близько 130 укра╖нських психолог╕в та волонтер╕в, а також зд╕йснили близько 15 подорожей у прифронтову зону. «Разом ╕з французькою орган╕зац╕╓ю «France-Ukraine сол╕дарн╕сть» ми доставили у дитяч╕ будинки близько 500 кг одягу та ╕грашок», – пов╕домив Н╕коля Такюссель, французький волонтер, п╕д час прес-бриф╕нгу в Укра╖нському кризовому мед╕а-центр╕. «Ми тут для того, щоб допомагати ус╕м, кого торкнувся цей конфл╕кт, щоб зменшити травматичн╕ насл╕дки для них, наск╕льки це можливо, щоб Укра╖на якнайшвидше повернулася до нормального життя», – зазначив Н╕коля Такюссель.

Волонтери «Smile for Ukraine» планували на цей р╕к ще один сем╕нар п╕дготовки для психолог╕в, що надал╕ працюватимуть ╕з ветеранами АТО, проте за браком ресурс╕в змогли провести трен╕нг лише для 40 ╕з заявлених 90 учасник╕в. «Так сталося, тому що ми одночасно зд╕йсню╓мо подорож╕ на фронт, проводимо ╕ндив╕дуальн╕ консультац╕╖, працю╓мо з д╕тьми-сиротами, кр╕м того, у мене ще й робота в Париж╕, яка ╕ ф╕нансу╓ всю цю д╕яльн╕сть в Укра╖н╕», – пояснив Н╕коля Такюссель. П╕дсумки роботи за 2015 р╕к, зазначив в╕н, п╕дводити ще рано: вже завтра у Харков╕ старту╓ черговий сем╕нар для психолог╕в, як╕ працюють ╕з в╕йськовослужбовцями на л╕н╕╖ фронту у р╕зних батальйонах.

У 2016 роц╕ волонтери планують працювати за двома основними напрямками. Перший ╕з них – трен╕нги для в╕йськових ╕з самоконтролю у стресових ситуац╕ях, що допоможуть б╕йцям психолог╕чно п╕дготуватися до того, з чим вони з╕ткнуться на передов╕й. «Психолог╕чна п╕дготовка солдата ще до участ╕ у бойових д╕ях ╓ б╕льш результативною. Людський мозок влаштований так, що якщо в╕н готовий до стресу, з яким доведеться з╕ткнутися на пол╕ бою, цей стрес буде меншим», – пояснив Н╕коля Такюссель. Другий напрямок – системна робота ╕з д╕тьми-сиротами. Пан Такюссель зазначив, що нараз╕ так╕ д╕ти, особливо т╕, що проживають у прифронтов╕й зон╕, критично потребують психолог╕чно╖ допомоги: «Вони й так живуть з численними травмами – покинут╕ батьками, або втративши батьк╕в, батьки деяких ╕з них загинули, захищаючи Укра╖ну. ╤, на додачу до цього, вони живуть фактично у зон╕ бойових д╕й». У той же час, у сиротинц╕, який волонтери в╕дв╕дали у зон╕ АТО, був лише 1 психолог на 150 д╕тей. «У робот╕ з цими д╕тьми дуже важливо – «умиротворити» ╕ заспоко╖ти ╖х, тому що б╕льш╕сть ╕з них абсолютно не розум╕ють, як стала можливою ця в╕йна, вони ╕нод╕ переповнен╕ зл╕стю ╕ ненавистю – це може вилитися у катастроф╕чн╕ насл╕дки для Укра╖ни», – зазначив Н╕коля Такюссель. Зважаючи на таку ситуац╕ю, у 2016 роц╕ «Smile for Ukraine» плану╓ орган╕зувати навчання для 10 психолог╕в, як╕ пот╕м по╖дуть працювати у дитяч╕ будинки у прифронтов╕й зон╕. Кр╕м того, волонтери – 20 французьких та укра╖нських психолог╕в – ретельно готують брошурку у вигляд╕ ком╕ксу для д╕тей шк╕льного в╕ку, у як╕й спробують пояснити, що в╕дбулося у кра╖н╕. Н╕коля Такюссель наголосив, що д╕тям зараз дуже важливо прививати загальнолюдськ╕ ц╕нност╕, як ╕ любов до власно╖ кра╖ни, вчити ╖х дивитися у майбутн╓ п╕сля всього, що в╕дбулося ╕ що комусь ╕з них, можливо, довелося пережити на власному досв╕д╕.

«Smile for Ukraine» в╕дкрита для сп╕впрац╕ – як ╕ з ╕ншими громадськими орган╕зац╕ями, так ╕ з р╕зноман╕тними м╕н╕стерствами та в╕домствами, яких ц╕кавлять наш╕ програми», – зазначив Н╕коля Такюссель, додавши, що зв’язатися ╕з волонтерами можна через сайт орган╕зац╕╖ або ж написавши особисто йому у Фейсбуц╕. «Хоча наш╕ програми спрямован╕ б╕льшою м╕рою на солдат╕в ╕ д╕тей, непогано було б працювати ╕ з сусп╕льством загалом – щоб повернути людям в╕ру у майбутн╓ ╕ допомогти проти цей непростий пер╕од. Ус╕, хто допомага╓ Укра╖н╕ ╕з-за кордону, роблять це, тому що в╕рять у не╖. Зараз важливо, щоб сам╕ укра╖нц╕ пов╕рили у сво╖ сили», – п╕дсумував Н╕коля Такюссель.
      пёя│я√, я┘я┌п╬ п╢п╬п©п╬п╪п╟пЁп╟я■ пёп╨я─п╟я≈п╫я√ я√п╥-п╥п╟ п╨п╬я─п╢п╬п╫я┐, я─п╬п╠п╩я▐я┌я▄ я├п╣, я┌п╬п╪я┐ я┴п╬ п╡я√я─я▐я┌я▄ я┐ п╫п╣я≈. п≈п╟я─п╟п╥ п╡п╟п╤п╩п╦п╡п╬, я┴п╬п╠ я│п╟п╪я√ я┐п╨я─п╟я≈п╫я├я√ п©п╬п╡я√я─п╦п╩п╦ я┐ я│п╡п╬я≈ я│п╦п╩п╦ Б─⌠ я└я─п╟п╫я├я┐п╥

Там де ╓ Укра╖нц╕, там ╓ Укра╖на!

Hannia - Hania - Mighthelp

Comment

Working...
      X