Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ukraine Crisis Media Center

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ukraine Crisis Media Center

Основне в ЗМ╤ про реформи за 21-22 жовтня 2014 року
    п·я│п╫п╬п╡п╫п╣ п╡ п≈п°п├ п©я─п╬ я─п╣я└п╬я─п╪п╦ п╥п╟ 21-22 п╤п╬п╡я┌п╫я▐ 2014 я─п╬п╨я┐ | Ukraine Crisis Media Center | UACRISIS.ORG

Там де ╓ Укра╖нц╕, там ╓ Укра╖на!

Hannia - Hania - Mighthelp

UKRAINE CRISIS MEDIA CENTER
    Основне в ЗМ╤ про реформи за 27-28 жовтня 2014 року

1. Загальна концепц╕я реформування. Сьогодн╕ у центр╕ уваги ЗМ╤ залишаються питання загального реформування Укра╖ни. Президент США Барак Обама заявив, що США готов╕ п╕дтримувати виб╕р укра╖нського народу, а також п╕дтримувати нову укра╖нську владу поки вона зд╕йсню╓ реформи, необх╕дн╕ для подальшого демократичного розвитку, зм╕цнення верховенства закону, економ╕чно╖ стаб╕льност╕ ╕ зростання. У прес-служб╕ М╕н╕стерства закордонних справ Бельг╕╖ заявили, що Бельг╕я оч╕ку╓ р╕шучих реформ в╕д ново╖ Верховно╖ Ради Укра╖ни. Також президент ╢вроком╕с╕╖ Жозе Мануель Баррозу та президент ╢вропейсько╖ ради Герман ван Ромпей заявили, що в╕дроджений процес реформ, включно з запуском широкого нац╕онального д╕алогу, буде мати вир╕шальне значення з огляду на пол╕тичну асоц╕ац╕ю Укра╖ни та економ╕чну ╕нтеграц╕ю з ╢С, а також зм╕цнить ╓дн╕сть Укра╖ни ╕ внутр╕шню згуртован╕сть. Заступник голови Адм╕н╕страц╕╖ Президента Укра╖ни Дмитро Шимк╕в пов╕домив, що велику частину угоди про коал╕ц╕ю у Верховн╕й Рад╕ Укра╖ни становлять домовленост╕ про реформи. Зокрема Шимк╕в зазначив, що у коал╕ц╕йному документ╕ в╕дображен╕ вс╕ питання реформування конкретних реформ ╕ крок╕в, як╕ повн╕стю корелюються з╕ «Стратег╕╓ю-2020». Керуючий партнер ╕нвесткомпан╕╖ Сapital Times Ер╕к Найман вважа╓, що перед Укра╖ною ╓ чотири вар╕анти розвитку. Першим шляхом Найман назива╓ ╕м╕тац╕ю реформ, який ╓ традиц╕йним для Укра╖ни в останн╕ роки, другим шляхом назива╓ також ╕м╕тац╕ю реформ, але при як╕й Зах╕д у ф╕нансов╕й допомоз╕ в╕дмовля╓. Найман пише, що трет╕й шлях – це швидк╕ шоков╕ реформи, як╕ проводитимуться у жорсткому наказовому порядку, за активно╖ зачистки-люстрац╕╖ ╕ без оглядки на короткостроковий негативний соц╕альний ефект, четвертий – реальн╕ реформи в╕дбуваються, але при активному опор╕ роздутого чиновницького апарату ╕ п╕д тиском ╕ за допомогою зах╕дних радник╕в.

2. Люстрац╕я, боротьба з корупц╕╓ю. Сьогодн╕ М╕н’юст оприлюднив пр╕звища 179 чиновник╕в, яких зв╕льнили зг╕дно до закону «Про очищення влади». Активного розповсюдження набула новина, що у м╕ськрад╕ Харкова люстрували держслужбовц╕в за трудовими книжками, ╕ що вс╕ сп╕вроб╕тники перев╕рку витримали.

3. Децентрал╕зац╕я/конституц╕йна реформа. Активно у ЗМ╤ була розповсюджена новина, що Венец╕анська ком╕с╕я схвалила конституц╕йну реформу запропоновану Президентом Укра╖ни Петром Порошенком. Зокрема у висновках Венец╕ансько╖ ком╕с╕╖, зазнача╓ться, що вона не заперечу╓ передач╕ частини повноважень в╕д парламенту Президенту ╕ вважа╓, що запропонован╕ у проект╕ принципи децентрал╕зац╕╖ влади, враховують затверджений Радою ╢вропи принцип переваги нижньо╖ ланки при прийнятт╕ р╕шень.

4. Судово-правова реформа. Президент Укра╖ни Петро Порошенко п╕дписав Указ, яким затвердив Положення про Раду з питань судово╖ реформи та ╖╖ персональний склад. М╕н╕стр юстиц╕╖ Павло Петренко одним з перших завдань ново╖ Верховно╖ Ради назвав прийняття закону про судоустр╕й, оск╕льки вважа╓, що реформування судово╖ системи ╓ одним з базових елемент╕в будь-яких реформ.
    Main coverage on reforms, 27-28 October 2014 | Ukraine Crisis Media Center | UACRISIS.ORG

Comment

Огляд укра╖нських ЗМ╤ за 29 жовтня 2014

Незаконн╕ вибори в так зв. «Донецько╖ народн╕й республ╕ц╕» на 100% контролюються з Рос╕╖. Це виплива╓ з розмови рос╕йського пол╕ттехнолога терористично╖ орган╕зац╕╖ Бородая з самопроголошеним сп╕кером орган╕зац╕╖ Литвиновим.

from-ua.com

Державна судова адм╕н╕страц╕я визнала нед╕йсними печатки та штампи 34 суд╕в, розташованих на територ╕╖ Криму ╕ Севастополя. Зокрема, анульовано печатки ╕ штампи 28 м╕сцевих суд╕в, Окружного адм╕н╕стративного суду Криму та Севастопольського апеляц╕йного адм╕нсуду. Також адм╕н╕страц╕я визнала нед╕йсними печатки та штампи Господарського суду Севастополя, Севастопольського апеляц╕йного госпсуду, Господарського суду Криму та Апеляц╕йного суду Криму.

comments.ua

Рос╕йський пол╕тик Володимир Жириновський, на прохання терорист╕в з “ДНР” на пр╕звиська Г╕в╕ ╕ Моторола, в╕дправив ╖м 13 млн руб. (б╕льше $ 300 тис., – Ред.) ╕ автомоб╕л╕ “Нива”.

unian.net

В М╕н╕стерств╕ закордонних справ Укра╖ни вважають деструктивними ╕ провокац╕йними заяви рос╕йських посадових ос╕б щодо проведення терорист╕в ДНР ╕ ЛНР вибор╕в, запланованих на 2 листопада.

unian.net
      В так зв. «Донецьк╕й народн╕й республ╕ц╕» готуються до в╕дновлення в╕йськових д╕й, так як укра╖нська влада в╕дкликали п╕дпис п╕д угодою про л╕н╕╖ розмежування м╕ж конфл╕ктуючими сторонами в Донбас╕. Про це заявив тзв. “Прем’╓р-м╕н╕стр ДНР” Олександр Захарченко.

zadonbass.org

Формування коал╕ц╕╖ та нового складу Каб╕нету м╕н╕стр╕в повинно завершитися протягом найближчих 20 дней.Об це заявив на прес-конференц╕╖ прем’╓р-м╕н╕стр Арсен╕й Яценюк.
      unian.net
      29.10.2014

п·пЁп╩я▐п╢ я┐п╨я─п╟я≈п╫я│я▄п╨п╦я┘ п≈п°п├ п╥п╟ 29 п╤п╬п╡я┌п╫я▐ 2014 | Ukraine Crisis Media Center | UACRISIS.ORG

Comment

Working...
      X