Зелений туризм на підйомі

Існують тенденції розробляти маршрути через континенти. Дякуючи зростанню популярності екологічного туризму, як способу проводити відпустку, Україна, країна гір та морського узбережжя, лісів, та безкраїх степів, робить свій особистий запис у міжнародних тенденціях розвитку зеленого туризму.


Сільська місцевість країни – головний власник цієї альтернативної форми туризму. У селах існує проблема безробіття, а ручна праця часто є єдиним способом легального заробітку, ось чому українці відкривають двері своїх осель та свої серця перед випадковими туристами. Працюючи на землі, селяни розуміють, що гості не лише забезпечують матеріальний прибуток, але й надають можливість продемонструвати їм надзвичайну майстерність сільських мешканців.

Об’єднання організацій, які поширюють зелений туризм на Україні, є некомерційною організацією, яку засновано у 1996 році, яке допомагає самостійному працевлаштуванню сільського населення, сприяє розвитку відповідної інфраструктури, пропагує туристам багату та різноманітну українську землю, культурну та історичну спадщину країни. Організація етнографічних виставок та тренінгів для потенційних господарів, які будуть приймати туристів, складають місію організації. Вдихаючи почуття гордості та власності в майбутнє сільських громад, організація намагається перетворити екологічні інтереси на головні пріоритети для державних лідерів.

Господарі проходять випробування, екологічний знак «Зелена хата» надається маєткам, які спеціалізуються на сільському туризмі, якщо вони відповідають одному з трьох рівній якості. Також організацією регулярно публікуються туристичні проспекти, каталоги, та довідники. Практично всі українські сільські місцевості мають великі можливості для зеленого туризму, окрім, звичайно, області навкруги Чорнобиля. Дякуючи більш ніж 20 регіонам в Україні, які активно працюють в мережі організації, країна досить впевнено просувається на шляху до лідерства в екологічному туризмі. Мандрівники до України можу не лише насолоджуватися красою краєвидів , але й отримати можливість подоїти корову та козу, або зробити головку сиру власноруч.