На української мові - Ukraine

Цей блог також можливо отримувати як RSS Feed.

Кримінальна відповідальність загрожує депутатам харківської Облради

Під час свого візиту до Харківської області президент України Віктор Ющенко заявив про те, що має наміри ініціювати питання про введення кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору. Він також відмітив, що збирається зайнятися цим законопроектом, як тільки почнеться парламентська робота. Президент раніше вже подавав до Верховної Ради законопроекти про запровадження кримінальної відповідальності за публічне заперечення Голодомору 1932-33 років та Голокосту, але ця законодавча ініціатива президента не була втілена в життя. Пропоновані президентом зміни до кримінального кодексу передбачали покарання у вигляді двох років ув’язнення або штрафу від ста до трьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Як вже повідомлялося раніше, Харківська Обласна Рада затвердила програму щодо увіковічення жертв Голодомору 1932-1933 рр. На засіданні 30 жовтня, що тривало понад дві години, вирішувалося, як саме Харківська Область відзначить 75 річницю Голодомору. Мер міста М. Добкін заявив: «Я впевнений, що ми забов’язані, особливо у місті Харкові, яке було столицею України, віддати належне пам’яті всіх тих людей, що загинули від голоду». Також, було вирішено збудувати Меморіальний комплекс у 2008 році. Але коли дійшло до признання Голодомору геноцидом українського народу, депутати підтримали ініціативу комуністів. Більшістю голосів було вирішено не визнавати Голодомор актом геноциду (РИА Новости).

Інші статті
Must Read? 0% 0% 0 Votes

All Rights Reserved © 1995 - 2008 | NewMedia Holdings, Inc. The Ukraine Channel is operated under license to Paley Media, Inc. which is solely responsible for its content, unless expressly provided otherwise. All trademarks and web sites that appear throughout this site are the property of their respective owners. No part of this site shall be reproduced, copied, or otherwise distributed without the express, written consent of Paley Media, Inc. This site is not affiliated with any government entity associated with a name similar to the site domain name.