This Blog is also available as an RSS Feed

Інші статті

Страшна пожежа в Харківської області

27 серпня приблизно о 14:00 у Лозовському районі Харківської області виникла лісова пожежа. За даними Міноборони, пожежним підрозділам МНС, які прибули на місце інциденту, не вдалося погасити вогонь, і він через пориви вітру перекинувся на об'єкти 61-го арсеналу Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України. Приблизно о 16:00 сталася пожежа на двох майданчиках арсеналу, де зберігалися 120-міліметрові міни, а о 16:10 чергова служба арсеналу зафіксувала перші вибухи.

Міністр оборони Юрій Єхануров відбув сьогодні вранці у Лозовський район Харківської області. Про це в інтерв'ю кореспондентові ForUm’у повідомив начальник відділу управління прес-служби Міноборони Костянтин Садилов.

«На жаль, на сьогоднішній ранок вибухи ще тривають. Передбачити подальші наслідки поки неможливо: 61-й арсенал - одне з кращих технічно оснащених сховищ з боєзапасами. Його територія складає 494 га, на ньому зберігалося приблизно 94 000 тонн боєприпасів, у тому числі й протитанкові керовані ракети. Ця грізна зброя знаходиться у бетонних сховищах, і на даний момент дуже складно сказати, чи проникне туди вогонь, здетонує зброя чи ні. Я думаю, що у цю хвилину на місце події вже прибув міністр оборони, щоб на місці керувати ліквідаційними роботами. Нами вже створено 5 оперативних груп з ліквідації ситуації, до яких включені додаткові засоби з інших арсеналів, зокрема, пожежні танки на трейлерах. Також сьогодні для надання першої допомоги населенню має прибути пересувний мобільний військовий госпіталь міністерства оборони», - сказав Садилов.

Крім того, за його словами, з моменту початку пожежі й на дану годину, за офіційними даними, потерпілих із числа місцевого населення і складу немає.

«Ще вчора, коли о 16.10 почалися перші вибухи, наше командування прийняло правильне рішення про евакуацію військовослужбовців із числа персоналу і місцевого населення у радіусі 5 км. Якщо люди і звертаються з проханням надати медичну допомогу, то це поки тільки скарги на реакцію організму в результаті отриманого стресу», - підсумував Садилов.

Інші статті

Ющенко просить НАТО спасти його

Президент Віктор Ющенко звернувся до НАТО з проханням прореагувати на вторгнення Росії до Грузії шляхом розширення меж альянсу на сході.

Інші статті

Парад відбудеться за будь-яких умов

Сьогодні на Хрещатику не буде репетиції параду з нагоди Дня Незалежності. Про це в інтерв'ю кореспонденту ForUm’у повідомив начальник відділу управління прес-служби Міністерства оборони Костянтин Саділов.

Combine Flights?

New Business Users, read more and join on the Business Affiliates page.

New Individual Users, join on the Forum Users Registration page.